Leaf Pattern Easy Knitting Pattern

0
1301
  Merhaba Arkadaşlar Bugün herkesin yapabileceği çok kolay bir çiçek tığ işi örgü modelini seçtik. Çok güzel ve çok şık. Yeni başlayanlar için bu harika örgü tekniğine göz atın. Boş bir zaman bulup hemen şimdi örmeye başlarsanız buna fazlasıyla değeceğini düşünüyoruz. Keyifli bir çalışmanın ardından her geçen gün kendinizi evinizde daha rahat hissedeceksiniz. Tasarım ve tabii ki mükemmellik için rehberimiz olacak video eğitimi için yazara teşekkürler. Yeni başlayan biriyseniz, yazarın uygulamalarını deneyebilir ve sonuçlarınızın harika olacağından emin olabilirsiniz.

page 10 696x381 optimized

 Ayrıca atkı, şal, bluz da örebilirsiniz. Her ikisi de en hızlı büyüyen modellerden biridir. yapımı kolay ve çok pratik. Bu modeli beğendiyseniz ücretsiz videolu anlatımı kullanarak örgü yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
 Mükemmel bir şekilde tasarlamak için bu tığ işi modelini kullanmalısınız. 2,5 mm’lik bir kanca ve 100g ve 250m’lik hafif bir iplik. Öncelikle örmeye karar verdiğiniz taban zincir numaralarını nasıl belirlemeniz gerekecek. Zinciri örmeye başlarken mümkün olduğunca çekmeye de dikkat etmeliyiz.

dfghjgfdfgh 696x390 optimized

  Yaprak Modeli Kolay Örgü Modeli

 desen video eğitimi 

sdfghjgfdsedrtytrt 696x392 optimized

 Beğendiyseniz beğenmeyi, paylaşmayı unutmayın,
 Sitemize üye olun ve bildirim zilini açın.
 Tüm Abonelerime ve tüm takipçilerime,
 Çalışmalarımı beğendiğiniz ve takdir ettiğiniz için teşekkür ederim,
 Yorumlarınız için teşekkür ederim.

tryuytrertytrty 696x376 optimized

VİDEO ÖĞRETİCİ :

Yaprak Modeli Kolay Örgü Modeli